OD 1.3. probíhá v nemocnici s poliklinikou Kralupy nad Vlt očkování COVID 19

OD 1.3. probíhá v nemocnici s poliklinikou Kralupy nad Vlt očkování COVID 19.

V současné době probíhá očkování 2. dávek, proto jsou kapacity OC plně vytíženy. Termíny pro 1. dávky budou otevřeny od 19.7.2021 dle dostupných kapacit.

• Veškeré informace k očkování naleznete na webových stránkách
     COVID PORTÁL nebo  MZČR

OČKOVÁNÍ PROBÍHÁ NA ZÁKLADĚ REGISTRACE v rezervačním systému MZČR.

postup k registraci na očkování COVID 19:

• Při registraci bude mít pacient možnost vybrat si místo v nemocnici v Kralupech nad Vlt, které je v registru uvedené -,,Mělník - Synlab - Kralupy nad Vlt."
  • Očkovací místo je v  budově  nemocnice v 1.patře.
  • S registrací je možné se obrátit na infocentrum MÚ V Kralupech nad Vlt. nebo dle pokynů na stránkách MZCR.
  • Registraci v nemocnici v Kralupech nad Vlt. neprovádíme.
  • Očkování je hrazené z veřejného zdravotního pojištění, a proto se mohou nechat očkovat všechny osoby, které jsou přihlášené k veřejnému zdravotnímu pojištění v České republice.

Kontakty:

CALL  CENTRUM Synlab

tel.:   800 100 073
e-mail:  covidlinka@synlab.com

Nezatěžujte prosím linku nemocnice, která slouží pro ostatní ambulance a příbuzné hospitalizovaných pacientů.  Děkujeme