OD 1.3. probíhá v nemocnici s poliklinikou Kralupy nad Vlt očkování COVID 19

OD 1.3. probíhá v nemocnici s poliklinikou Kralupy nad Vlt očkování COVID 19.

OČKOVÁNÍ PROBÍHÁ NA ZÁKLADĚ REGISTRACE v rezervačním systému MZCR.

postup k registraci na očkování COVID 19:

• V současné době probíhá očkování zaregistrovaných pacientů ve věku 80+, 70+, pedagogičtí pracovníci a nepedagogičtí zaměstnanci škol a školských zařízení a všichni zdravotničtí pracovníci.
  • Při registraci bude mít pacient možnost vybrat si místo v nemocnici v Kralupech nad Vlt, které je v registru uvedené -,,Mělník - Synlab - Kralupy nad Vlt."
  • Očkovací místo je v  budově  nemocnice v 1.patře.
  • S registrací je možné se obrátit na infocentrum MÚ V Kralupech nad Vlt. nebo dle pokynů na stránkách MZCR.
  • Registraci v nemocnici v Kralupech nad Vlt. neprovádíme.
  • Očkování je hrazené z veřejného zdravotního pojištění, a proto se mohou nechat očkovat všechny osoby, které jsou přihlášené k veřejnému zdravotnímu pojištění v České republice.

Kontakty:

CALL  CENTRUM Synlab tel. 800 100 073

Nezatěžujte prosím linku nemocnice, která slouží pro ostatní ambulance a příbuzné hospitalizovaných pacientů.  Děkujeme