Důležitá opatření - 13.5.2020

Od 18.5.  se opět rozjíždí provoz  odborných ambulancí za přísných hygienických podmínek. Aby nedocházelo
k nashromážděni pacientů v čekárnách , je nutné se předem telefonicky objednat.

Důležitá opatření

• V našem zdravotnickém zařízení je prováděn pravidelný úklid, dezinfekce ploch a povrchů.
  • Ve společných prostorách a v ambulancích jsou k dispozici dávkovače s dezinfekčními přípravky na ruce.

Ambulantní provoz -  pro pacienty přicházející k ambulantnímu ošetření, které mají snížit riziko kapénkového a kontaktního přenosu infekce, platí do odvolání:

• povinnost nosit správně nasazenou ústenku nebo šátek, šálu, tak aby byla zakryta ústa, nos

• dodržovat hygienu rukou (časté mytí nebo dezinfekce rukou -  dávkovače s dezinfekcí jsou k dispozici v čekárně nebo v ambulanci)

• nesahat si rukama na obličej, ústa, nos a oči

• v prostorách čekárny dodržovat odstupy od jiných osob a to min. 1,5 metru

• měření teploty osobám vstupujícím do ambulance

• v případě, že vykazujete příznaky onemocnění (např. teplota, kašel ...), informujte  pracovníky dané  ambulance k dohodnutí dalšího postupu, nebo si  telefonicky  domluvte nový termín.