Mimořádné opatření - koronavirus

Vážení klienti,

• Ošetření pacientů v odborných ambulancích je aktuálně možné pouze po předchozí telefonické domluvě.
  • Neurologická ambulance nyní slouží pouze pro zasílání elektronického receptu, v akutních případech prosím kontaktujte spádové neurologické oddělení.

• Pokud potřebujete pouze předepsat léky, nechoďte prosím do nemocnice, ale zavolejte. Lékař vám recept vystaví a pošle po dohodě např. formou SMS na mobilní telefon.
    Kontakty na ambulance v Kralupech jsou ZDE, v Roztokách ZDE.

• Od 11.3. do 30.4. je z důvodu nedostatku personálu uzavřena lékárna Dr. Max v Nemocnici s poliklinikou Kralupy nad Vltavou, využít můžete druhou pobočku v Nerudově ulici - odkaz ZDE.

• Logopedie - z důvodu karantény, vyhlášené vládou, je je provoz ambulance do 1.4. stále v nouzovém režimu (přerušen). Děkuji za pochopení. Omlouváme se všem, které jsme nezvládli telefonicky kontaktovat. Logopedická ambulance bude poskytovat po dobu uzavření i distanční terapii pomocí aplikace Skype či WhatsApp. Zájemci, prosím, pište si na rsnydrova@gmail.com.